Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach - oddziały gimnazjalne

Doczekali się "złota"

18 kwietnia 2013 roku w naszym gimnazjum odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego na etapie finału powiatowego. W konkursie wzięło udział łącznie siedemnaście szkół, jednak tylko część mogła stanąć na podium. Żaden uczestnik nie wyszedł bez nagrody. W kategorii gimnazjum wygrała nasza szkoła - Gimnazjum im. K. K. M. Maciejewskiego, drugie miejsce zajęło Gimnazjum z Dusznik, natomiast trzecie Gimnazjum z Wronek. W kategorii szkoły podstawowej: pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi, drugie z Pniew, a trzecie z Chojna. Impreza odbyła się bez żadnych przeszkód, a za organizację można podziękować naszemu koordynatorowi Rafałowi Świerzko. Zuzia