29 maja 2017 21:26 | Aktualności

Początek i koniec

Równo 15 temu opuszczali mury naszego gimnazjum. Gimbusy, nieporadne dzieciaki błądzące we mgle, pokolenie nieudaczników, wrzody na ciele zdrowej części społeczeństwa. Przez ostatnie lata media, a za nimi opinia publiczna wieszały na nich psy – wszystkich możliwych ras! A Oni? Oni w sobotnie popołudnie po raz kolejny przekroczyli drzwi swoje dawnej szkoły. Piękni, wykształceni, mądrzy. Ojcowie, matki, dyrektorzy, pracownicy instytucji publicznych, korporacji, prywatnych zakładów. Z Warszawy, Kołobrzegu, Poznania …………………….. Natalia, Karolina, Iza, Ania, Piotr, Bartek, Szymon, Przemek…… Dla nas – NASZE DZIECI! Trochę mają żal, że to co budowali znika bezpowrotnie, trochę nie rozumieją. Odżyły wspomnienia, wróciły na chwilę młode lata i uśmiech ………. gdzieś w samotności łzy. Dziękujemy Wam, że ciągle jesteście, że pamiętacie, że dzielicie się z nami codziennością. To Wy jesteście architektami naszej przyszłości, nie zawiedźcie nas! I zawsze bądźcie blisko! Piotrek jesteś wielki, moje serce napełnia duma, że mogłem być Twoim wychowawcą!!! No jasne, młodzi też są fantastyczni, bawili się dzień wcześniej – nomen omen na tej samej saliJ Taka wymiana pokoleń. Wam też dziękujemy, że potraficie koić nasze umęczone serca.

Timajos