04 września 2017 21:07 | Aktualności

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych rozpoczęli naukę

4 września uczniowie oddziałów gimnazjalnych rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. Przed nimi 10 miesięcy wytężonej pracy w nowej rzeczywistości. W powitalnych słowach Pani Dyrektor Anna Pupka zapewniła, że gimnazjaliści w żaden sposób nie odczują trudów reformy. "Wszyscy jesteście ważni, na wszystkich zależy nam tak samo". Takie słowa były bardzo potrzebne nie tylko młodzieży. Czekali na nie również nauczyciele i rodzice. W takim razie ......... zaczynamyŚmiech. Zachowujemy stronę www. Znajdziecie tutaj informacje dotyczące wydarzeń, w których będziecie uczestniczyć. Główną stronę Szkoły Podstawowej w Pniewach znajdziecie TUTAJ.