07 grudnia 2017 19:58 | Aktualności

RELACJA ZE ZLOTU MEDIATORÓW

W dniach od 1 – 3 grudnia 2017 roku delegacja naszych szkolnych mediatorów uczestniczyła w I Wielkopolskim Zlocie Mediatorów Rówieśniczych w Wielowsi Klasztornej.

Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich  w Pniewach reprezentowały uczennice klas gimnazjalnych:

Julia Dałek klasa 2b

Maria Smoczyńska klasa 2c

Izabela Musiał klasa 3e

i opiekun mediatorów rówieśniczych  - wicedyrektor szkoły,  pani Barbara Molik.

W zlocie wzięła udział młodzież ze szkół w: Gdańsku, Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Gnieźnie, Kłodawie, Słowikowie, Nochowie, Poznaniu i Wielowsi.

Przykłady dobrych praktyk mediacyjnych, warsztaty prowadzone przez specjalistów, gry i zabawy integracyjne  zaktywizowały  100 – osobową grupę uczestników zlotu. Zawiązały się przyjaźnie i  pojawiły się pomysły na dalszą współpracę.

Uczestniczki  wyjazdu