06 lutego 2018 19:11 | Aktualności

Przepis na laureatkę

"Jestem uczennicą klasy trzeciej. W tym roku szkolnym wzięłam udział w konkursie polonistycznym. Przeszłam trzy etapy - szkolny, rejonowy i wojewódzki. Motywem tegorocznego konkursu była rywalizacja i pojedynek. Przygotowując się do konkursu przeczytałam wiele książek, które nie należały do najłatwiejszych. Oczywiście nie obyło się bez nerwów, stresu i nieprzespanych nocy przed ogłoszeniem wyników. Jednym słowem nie było łatwo, ale udało się - zostałam laureatką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego.

Marysia Matuszak

Dodajmy, że Marysia jest uczennicą klasy IIIc, a jej opiekunką i jednocześnie nauczycielką języka polskiego pani Barbara Molik.
Gratulujemy i pękamy z dumyŚmiech