20 kwietnia 2018 12:54 | Aktualności

Rajd do Kobylnicy

Dnia 15 kwietnia 2018r. odbył się Ogólnopolski Wiosenny Rajd do Kobylnicy. Szkołę Podstawową w Pniewach reprezentowało 40 uczniów i 5 nauczycieli (E. Krumryk, M. Ponicka, M. Skiba, J. Woropaj, A. Śmigielska). Trasa rajdu liczyła ponad 12 kilometrów. Wyruszyliśmy z Czerwonaka szlakiem czerwonym na Dziewiczą Górę, gdzie znajduje się punkt widokowy. Następnie szlakiem żółtym dotarliśmy do wsi Wierzenica w której zwiedzaliśmy drewniany kościół. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się do Kobylnicy. Na mecie czekały na nas konkurencje sprawnościowe oraz ciepła kiełbasa. Miło spędziliśmy czas na terenie Parku Krajobrazowego „Puszcza Zielonka”. J.W.