18 czerwca 2018 21:29 | Aktualności

Dłuuugi wypoczynek

W dniach 6-8 czerwca 2018r. uczniowie klas 3B, 2C, 2B wraz z wychowawczyniami  Jolantą Woropaj, Agnieszką Wendt i Iwoną Bartkowiak uczestniczyli w biwaku rekreacyjno-sportowym w ośrodku Kadet – OK, w miejscowości Długie nad jeziorem Lipie. Program biwaku obfitował w różnorodne zajęcia sportowe i integracyjne, między innymi: paintball, windsurfing, wspinaczka po ściance, gra wodna, rowery wodne, kajaki, żaglówki oraz bieg na orientację. Wieczorem czas spędzaliśmy przy ognisku, na dyskotece, a także graliśmy w siatkówkę, koszykówkę lub piłkę nożną. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów. Już planujemy następny wyjazd!

Zuza i Paula