Jaki zawód?

Jaki zawód wybrać?

Przed dylematem wyboru swojej przyszłości stoją wszyscy trzecioklasiści. Nikogo nie trzeba przekonywać, że dzisiejsze świadome i dobre  wybory to udane życie zawodowe  jutro.  W naszej szkole uczniowie klas III otrzymują duże wsparcie w tych wyborach – m.in. zajęcia zawodoznawcze prowadzone przez profesjonalistów. Tematykę zawodoznawstwa  uwzględniliśmy także na lekcjach wychowawczych.

Jeśli prezentację zawodu przygotują sami uczniowie - to bardzo cenne,
a jeśli w takiej prezentacji  o wymarzonym i wykonywanym zawodzie opowiada nasza była uczennica to i wiarygodne, i bezcenne.

Uczniowie klasy III a – Czarek i Kuba Malinowscy zaprosili na lekcję panią Joannę Walkowiak – absolwentkę gimnazjum, która bardzo szczegółowo opowiedziała o swoim zawodzie fizjoterapeuty.