Kwiecień

CZYTAM WSZĘDZIE, to informacje dla tych, który czytają książki: wielkie i małe, kulturowe i zupełnie zwyczajne. Obudź wyobraźnię czytaj wszędzie!!!!

Uczniowie oddziału gimnazjalnego zaproponują książki, które warto przeczytać:

Julia Szymyślik kl. 3C G

Veronica Roth „Niezgodna”

Czy słyszeliście kiedyś o efekcie motyla? Jedna decyzja pociąga za sobą konsekwencje.

Jeden wybór może zmienić wszystko.

Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem musi wybrać frakcję (grupę). Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego.
        Książka pt. „Niezgodna” jest świetnym sposobem na nudę. Polecam ją tym, którzy lubią utożsamiać się z bohaterem. Główna bohaterka jest przykładem osoby, która nie myśli standardowo.
(Co nie znaczy, że nie musi zmierzyć się ze swoimi słabościami
i lękami.)
         Test, który miał jej pomóc w wyborze grupy, wcale nie ułatwia jej zadania. Tris ma tajemnicę, której musi strzec, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.

W świecie pięciu frakcji, które nie są perfekcyjne, nie ma miejsca dla ludzi, którzy nie funkcjonują według systemu.

UWAGA!!!

W związku z ogłoszonym konkursem pt.,,Zienmia- planetą moich marzeń'' klasy VI-VII i oddziały gimnazjalne dostarczyły plakaty

TRZYMAMY KCIUKI !!!!

Egzamin gimnazjalny 18.04,19.04,20.04.2018r.