Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach - oddziały gimnazjalne

Aktualności

29 maja 2017 00:52 | Aktualności

Nie straciliśmy Orientacji

W minioną sobotę, przy pięknej słonecznej pogodzie trzydzieścioro członków naszego SKKT - PTTK brało udział w XVIII Szamotulskiej Imprezie na Orientację - SAMINO' 2017. Było to dokończenie przerwanych 18 marca przez deszczową pogodę  poprzednich Marszy w tym samym  lesie pomiędzy Koninem a Buszewem. Chłodny cień lasu w upalny dzień, smaczna turystyczna zupa oraz to że nikt nie zabłądził i mogliśmy wrócić o zaplanowanym czasie to świetne argumenty, żeby   częściej wybierać turystykę na aktywne weekendy.

Podsumowanie weekendowych zmagań nie jest jeszcze znane, ale nie wróciliśmy z pustymi rękami, gdyż Prezes - Paweł Mordal wręczył nam puchar za zajęcie III miejsca w marcowych  Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w Marszach na Orientację w kat. TM.

Wszystkich chętnych zapraszamy na  Wojewódzki Rajd "Witamy wakacje" - jedziemy 10 czerwca do  Boszkowa, a klasy pierwsze przed rozdaniem świadectw po raz ostatni w dziejach Gimnazjum udadzą się na  Rajd Regionalny "Poznajemy Ziemię Pniewską".

Opiekę nad uczestnikami sobotniej Imprezy na Orientację sprawowali: Jolanta Woropaj, Agnieszka Rogalska i Dariusz Norek.

D.N.

Przeczytano: 709 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: