04 czerwca 2017 17:33 | Aktualności

MARIMBA w gimnazjum

W ubiegłym tygodniu gościł w Pniewach młodzieżowy zespół MARIMBA. Muzycy przyjechali z Danii, dokładnie z miejscowości Spjald. We wtorek odwiedzili naszą szkołę i szybko rozgrzali publiczność rytmicznymi utworami. Po koncercie wzięli udział we wspólnej zabawie na hali sportowej, a następnie - w towarzystwie Natalii i Heleny - obejrzeli naszą szkołę oraz szkołę podstawową. Z relacji członków zespołu oraz opiekunów wiemy, że dzieci były bardzo zadowolene z odwiedzin. Trochę inaczej wyobrażały sobie nasz kraj i panujące w nim zwyczaje. Od organizatorki wyjazdu pani Jagody Białkowskiej wiedzieli, że Polacy są bardzo gościnni. Jest pewne, że się nie zawiedliŚmiech! Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!