14 listopada 2018 18:43 | Aktualności

Zakopane 2018

Uczeń i absolwenci Gimnazjum w Pniewach najlepsi w ogólnopolskiej turystyce.

W dniach od 9 do 11 listopada 2018r. w Zakopanem odbyła się XXXV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Krajoznawczo-Turystycznej. Należało wykazać się wiadomościami o Unii Europejskiej, walorach krajoznawczych Polski i Karpat, wiedzą o Austrii oraz odbyć grę terenową po Zakopanem. Powiat szamotulski reprezentowali uczniowie w składzie: Franciszek Kucza, Maksymilian Frąckowiak, Filip Kończak, Oskar Naskręt. Są to wychowankowie Jolanty Woropaj. Trzech z nich uczęszcza do szkół średnich, więc obecnie opiekę nad nimi sprawuje Iwona Krzyczkowska. Udało się im poprawić wynik z roku ubiegłego zdobywając I miejsce w kraju w kategorii wojewódzkiej (razem z powiatem wolsztyńskim). Gratulujemy uczniom i nauczycielom wspaniałego sukcesu!