13 grudnia 2018 18:35 | Aktualności

Rajd Mikołajkowy

Dnia 9.12.2018r. odbył się XIII Rajd Mikołajkowy z metą w Ostrorogu. Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Pniewach reprezentowało 41 uczniów i 4 nauczycieli (L. Węglarz, M. Skiba, H. Siminiak-Kucza, J. Woropaj). Przy niesprzyjającej pogodzie udało nam się pokonać trasę 9 kilometrów z Zajączkowa do Ostroroga. Na mecie czekało na nas dużo atrakcji. Zdobyliśmy aż 8 nagród indywidualnych w konkurencjach sprawnościowych (G. Matysiak 4e, P. Małyszka 4e, W. Wieczorek 5d, W. Rembarz 5d, P. Przybylski 6d, M. Musiał 7b, M. Malecki 7d, J. Wicher 7d). A. Dziurleja z klasy 6d zajęła I miejsce w konkursie plastycznym polegającym na zaprojektowaniu znaczka rajdowego na przyszły rok. Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za wspólnie spędzony czas – aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w dniu wolnym od zajęć lekcyjnych.

J. Woropaj
foto P. Orzeł